Mamak Perde Yıkama

Mamak Perde Yıkama
Ankara’da yılların vermiş olduğu tecrübeyle Mamak perde yıkama sizlere profesyonel çalışan kadrosu ile garantili perde yıkama hizmeti sunmakta.
Mamak perde yıkama olarak Ankara’da artan popülerliğimiz ve müşteri kitlemiz ile sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmetin adresi olmaktan vazgeçmiyoruz. Bir tek ev değil aynı zamanda hastane ofis ve benzeri kuruluşlara da hizmet veren portfolyosu geniş bir firmayız. Perdelerinizi temizlik sonrası ilk günkü ışıltılı görüntüsüne geri döndürmek bizim işimiz.
Anti Bakteriyel Temizlik
Kullandığımız anti bakteriyel temizlik malzemeleri ve alanında uzman temizlik ekip ile perdeleriniz emin ellerde. Bizler için önemli olan sadece görünüm değil aynı zamanda sağlıktır.
Havadaki toz ve mikroplar zamanla perdelerinizin üzerine yapışır. Bir süre sonra ne kadar temizlik yapsanız bile perdelerinizdeki bu kir ve mikroplar anında ortamı kirletmektedir ve sağlık sorunlarına da sebep olmaktadır.
Uzman Kadro
Ekibimiz perde yıkamayla ilgili gerekli eğitim ve kursları aldıktan sonra firmamızda çalışmaya başlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir bu yüzden onlara hizmet eden kişilerin de işlerinde başarılı olmaları gerekmektedir. Firmamızda gerekli bütün teçhizatlar bulunmaktadır.
Uzun çalışma saatleri ve yoğun tempo çalışanlarımızın verimini düşürmektedir. Bu yüzden çalışanlarımızın verimini düşürmemek adına sadece gündüz vakti hizmet veriyoruz. Mamak perde yıkama firması bir telefon uzağınızdadır, detaylı bilgi için bize ulaşın.
 
Perde Yıkama Hakkında
Önceleri basit tüy veya kumaş perdeleri makineye atıp yıkayıp tekrar yerine takıyorduk fakat yıllar içerisinde birçok çeşit yeni perde türü ortaya çıktı. Her tür perdenin kendine has kurutma yöntemi vardır ve bu yöntemlerin kullanılmaması durumunda perdeleriniz zarar görmektedir.
Zebra perde yıkama işlemi özenle yapılmalıdır çünkü dışarısında koruyucu bir kaplama vardır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve yıkama teknikleri bu kaplamaya zarar verir.
Tül ve kumaş perde temizleme işlemi ise bilinenin aksine birçok türlerinde kuru temizleme ile yapılmalıdır. Perdenin yapımında kullanılan malzeme yıkamaya uygun olmayabilir. Örneğin; şönil, ipek, tafta veya viskon ile yapılan tül veya kumaş perdelerinize kuru temizleme yapılması gerekmektedir.
Mamak perde yıkama olarak personelimizin aldığı eğitimler sayesinde kendine güveni ve sunduğu hizmet kalitesi ile hizmetinizdeyiz.
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK