Ankara Perde Ütüleme

Ankara Perde Ütüleme

Ankara Perde Yıkama firması bünyesinde farklı departmanlara ayrılmakta ve her işlemi uzman kimselere yaptırmaktadır. Ütü hizmeti de bu iş üzerine eğitim görmüş tecrübeli kimseler tarafından firmamızda yapılmaktadır. Her perdenin kendine ait bir yıkanma ve ütülenme şekli vardır ve firma bünyesinde çalışanlarımız bunu iyi bilir. Perdeler normal kıyafet ütüsünden farklı şekillerde ütülenir, çünkü perdelerin yapısında kıyafet kumaşlarından farklı dokularda materyaller bulunmaktadır. Her bir materyalin özelliği göz önünde bulundurularak farklı işlemler uygulanmalıdır. Bu işlemler ev ortamında kolaylıkla gerçekleştirilemeyecek zorlu işlemlerdir. Bu nedenle perdelerinizi ustalığından emin olduğunuz firmalara yıkama ve ütüleme işlemleri için teslim etmelisiniz.

Perdeler en ufak bir işlemden sonra kolaylıkla kırışırlar. Ve onlar için doğru şekli vermek hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak oldukça meşakkatli bir iştir.

Tecrübemiz ve uzman kadromuz, son model teknoloji harikaları ütülerle birleşince ortaya inanılması güç mükemmel bir hizmet çıkıyor. Siz hala perdelerinizi evinizde kendi imkanlarınızla yıkamaya ve ütülmeye çalışıyor ve bu uğurda pek çok çile çekiyorsanız. Ekonomik fiyatlarla bu işi sizler için yapan firmamızın bir aile üyesi olmaya sizleri de bekliyoruz. Bizimle tanıştığınız anda daha önce evde ütüleme işi geçirdiğiniz zamanların telafisi olmadığı için üzüleceksiniz.

Hizmet çağında yaşıyoruz, yirmi birinci yüzyılı diğer yüzyıllardan ayıran da bu, bırakın bizler sizlere hizmet edelim ve sizlerde bu hizmetin rahatlığını sürün ve konforun tadına varın.

Bize teslim ettiğiniz perdeleriniz kolaylıkla ütü hizmetimizden de faydalansın ve yeni gibi sizlere teslim edilsin. Daha ne duruyorsunuz? Sizleri de bu kusursuz hizmetten faydalanmaya ve kaliteyi gözlerinizle görmeye davet ediyoruz. Memnuniyetiniz ve aldığınız sonuçlar bizler için değerlidir. Buyurun siz de kusursuz hizmeti kendi gözlerinizle görün.

Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK