Ankara İp Perde Yıkama

Ankara İp Perde Yıkama

Ankara İp Perde Yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar nelerdir? İp perdeler son zamanlarda pek çok evin camlarını süsler hale geldi. Bu son moda perdelerin nasıl yıkanacağı pek çok hanım için düşündürücü bil hal alıyor. Çünkü bu perdeler yapısı itibari ile sıradan pek çok perdeden farklı ve özel temizlik işlemi gerektiriyor.

Öncelikle perdenizde boncuk bulunuyorsa boncuklarını çıkarmalısınız. Daha sonrasında perdeyi ortada toplayarak bir iple bağlayabilirsiniz, ipin yıkarken kaymaması için dayanıklı ve kaymayan bir ip olduğuna dikkat etmelisiniz. Bağladıktan sonra perdeleri yıkama torbalarına koyup makineye atabilirsiniz. Daha sonrasında makineden çıkardığınız perdelerinizi asıp kurutabilirsiniz. İple bağlama tekniği perdelerin iplerinin birbirine karışmaması ve dolaşmaması içindir. Perdeler kuruduktan sonra tekrar boncuklarınız varsa perdenizle birlikte takabilirsiniz.

Ankara’da İp perde yıkama evde bu şekilde yapılmaktadır. Uzman kişilere bu işi yaptırmak daha olumlu ve verimli sonuçlar verecektir. Perdelerinizin uzman kişilerce temizlenmesini istiyorsanız, sizler de perdelerinizi bize teslim edebilirsiniz. Perdeleriniz anti bakteriyel deterjanlar yardımı ile temizlenecek ve deneyimli kimselerce bakımı yapılacaktır.

Firmamız bünyesinde her perde kendi yöntemine göre farklı şekillerde kullanılacaktır. Deneyimimiz ve uzmanlığımız ile birlikte bizler sizlere kusursuz ve mükemmel hizmeti sunacağız. Sizler de mükemmel hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize bir telefon yardımı ile kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Sizler bizleri aradığınızda biz özel araçlarla sizlere geliyor.

Perdelerinizi pencerelerinizden alıyor ve gerektiği şekillerde temizleyerek sizlere geri teslim ediyoruz. Sizler bu şekilde hem ekonomik ve mükemmel hizmetten faydalanacak hem de emek ve zamandan tasarruf sağlayacaksınız. Sizler çayınız, kahvenizi yudumlarken perdeleriniz ilk gün ki berraklığı ve ışıltısıyla sizlere geri dönecek. Ailemizin bir üyesi olmak ve kusursuz hizmetle tanışmak için bizleri arayabilirsiniz.

Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK