Briz Perde Yıkama

Briz Perde Yıkama

Briz perde yıkama, perdelerin hassas yapısı gereği incelikli ve detaylı bir temizlik gerektiren bir işlemdir. Yıkama esnasında perdenin büzüştürülmüş kısımlarına zarar gelmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde perdenin doğal görünümü bozulur ve kötü bir hal alır. Bu perdeler kendileri için özel üretilmiş C belgeli temizlik ürünleriyle temizlenir. Her türlü temizlik maddesi bu perdelere uygulanmaz. Bu sakıncalı bir durumdur.

Briz perdeler de en az tül perdeler kadar hassas dokudaki perdelerdir. Hareketli kanatlarda metal veya ahşap çubuk üzerine uygulanan perde türüne bu isim verilir. Tül ve çeşitli kumaşlar bu çubukların üzerine buruşturarak yerleştirilir ve bu sayede perdenin doğal görünümü elde edilir. Genellikle evlerin mutfak camlarında ve kafelerde bu tarz perdeleri görmek mümkündür. Bu perdeler değişik yapıda perdeler olduğundan yıkama yöntemi de sıradan perdelerden farklı olarak göze çarpmaktadır.

Biz sizlerin evlerine gelip, perdelerinizi özel araçlarımızla ve uzman ekibimiz ile birlikte evinizden alıyor ve özel olarak perde yıkamak için geliştirilmiş ve dizayn edilmiş tesislerimize götürüp perdenizin bakımı yaptıktan sonra temizliyor, kurutuyor ve ambalajlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Bu tür perdeler ev koşullarında yıkaması zor perdelerdir. Bu nedenle uzman ellere ve bu işi bilen kişilere perdeler temizlenmek için teslim edilmelidirler. Bu söylenilenlerden yola çıkarak perdenizi uzman ellere teslim etmelisiniz.

Öncelikle firmamızı arayıp bu tür perdelerin nasıl yıkandığına dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Size belli bir teslimat tarihi verilecektir ve perdeniz bu tarihte sizlere teslim edilecektir. Eğer daha önce böyle bir hizmeti denemediyseniz, sizleri de bu kusursuz hizmeti denemeye davet ediyoruz. Kusursuz ve mükemmel hizmetle sizler de kalitenin farkına varacaksınız, perdeleriniz ilk gün ki gibi ışı ışıl ışıldayacak.

Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK